Zimowe zapachy do twojego domu

Gdy za oknem ujemne temperatury, pragniemy otulić się ciepłym kocem i usiąść wygodnie w fotelu z kubkiem gorącej herbaty. Warto zadbać wtedy o odpowiednią atmosferę w swoim domu. Przytulny klimat we wnętrzu to m.in. zasługa świec. Bez wątpienia blask płonącej świecy może nadać nastrój każdej chwili, wprowadzić w błogi stan wyciszenia. A gdyby tak dodać do tego przyjemny aromat unoszący się w powietrzu? Czyż nie byłoby to idealne połączenie?

Zapach cynamonowy charakteryzuje się ciepłą, słodką nutą niosącą ze sobą poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Olejek cynamonowy i cynamon pomagają zwalczać drobnoustroje, dlatego mogą być skutecznym wsparciem w leczeniu zakażeń dróg oddechowych, przeziębienia oraz grypy.

https://admit.pl/product/cinnamon-15/

Zapach wanilii to połączenie słodyczy z lekko pikantną smużką. Jej nuty są nieco przyćmione i ziemne, a zarazem aksamitne. Ma pozytywne działanie na stres, dzięki czemu dużo szybciej przechodzimy w stan odprężenia i relaksu. Dodatkowo ma działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, jest silnym przeciwutleniaczem.

https://admit.pl/product/vanilla-16/

Zapach grzanego wina to zimowa kompozycja opracowana na bazie grzanego wina, soczystej pomarańczy z dodatkiem korzennego zapachu cynamonu oraz goździków. Idealny sposób na ciepłą, przyjazną atmosferę podczas zimowych wieczorów.

https://admit.pl/product/mulled-wine-3/

Pozostałe wpisy

Zimowe zapachy do twojego domu

Gdy za oknem ujemne temperatury, pragniemy otulić się ciepłym kocem i usiąść wygodnie w fotelu z kubkiem gorącej herbaty. Warto zadbać wtedy o odpowiednią atmosferę w swoim domu. Przytulny klimat we wnętrzu to m.in. zasługa świec.

Czytaj dalej

Black Week

Czekasz na Black Week w Admicie? Już niedługo rusza Black Week – przygotuj się na najgorętsze okazje! Mnóstwo okazji, promocje, przeceny i szaleństwo cenowe. Największe święto zakupów – Black Friday, czyli Czarny Piątek – już w następnym

Czytaj dalej

Ekologiczne wkłady Eco Lumens

Znicze długopalące z wkładem olejowym Nie bez przyczyny wypełnienia olejowe najlepiej sprzedają się właśnie jesienią oraz zimą. Popularność zawdzięczają temu, że spośród wszystkich dostępnych wkładów palą się zdecydowanie najdłużej. Specjalnie dobrany skład komponentów sprawia, że

Czytaj dalej

Tradycja palenia zniczy

Dlaczego palimy znicze? Odwiedzanie grobów zmarłych, przynoszenie im kwiatów, zniczy, to dowód naszej pamięci o tych, którzy odeszli. Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego palimy znicze? Dlaczego to właśnie ogień niesiemy naszym zmarłym? Zapalanie ognia w miejscach pochówku

Czytaj dalej

Jak zrobić świece zapachową?

Ozdobne świeczki zapachowe dopełniają nasze wnętrza, a swoim blaskiem tworzą intymną atmosferę w jesienne wieczory. Mamy do wyboru kupno gotowych produktów lub samodzielne wykonanie świec od podstaw. Candle DIY set to elegancki zestaw do tworzenia świec.

Czytaj dalej

Knot – ważna rzecz w świeczce

Knot to jeden z najbardziej niedocenianych elementów świecy. A to on przecież płonie i jego jakość i parametry mają ogromny wpływ na użytkowanie świecy. Dla niewtajemniczonych – knot to ten sznurek lub deseczka w środku

Czytaj dalej