Jak zrobić świece zapachową?

Ozdobne świeczki zapachowe dopełniają nasze wnętrza, a swoim blaskiem tworzą intymną atmosferę w jesienne wieczory. Mamy do wyboru kupno gotowych produktów lub samodzielne wykonanie świec od podstaw.

Candle DIY set to elegancki zestaw do tworzenia świec. Znajdziesz w nim wszystko co potrzebne by stworzyć własne świece. Zawiera aż 250g parafiny oraz po dwa komplety barwników i aromatów!

Dzięki tak bogato skomponowanemu zestawowi oraz szczegółowej instrukcji nawet osoba początkująca może stworzyć własny zestaw świec i podgrzewaczy.

Możesz tworzyć własne wariacje kolorów i zapachów, bawić się formą świec, zalać woskiem własne szklanki, słoiki lub nawet skórki owoców, muszle…

Dzieci powinny używać zestawu pod opieką osoby dorosłej.


Jak zrobić piękną świecę?

Krok 1: Odmierzony wosk podgrzej w kąpieli wodnej. Unikaj gwałtownego ogrzewania, jak i wychładzania wosku. Wpłynie to źle na wygląd i konsystencję świecy.

Krok 2: Wosk delikatnie ostudź. Dodaj, jednocześnie mieszając, wybrane olejki eteryczne oraz barwniki. Wymieszaj wszystko dokładnie, aż stanie się jednolitym płynem.

Krok 3: Knot umieść w naczyniu. Ostrożnie wlej parafinę do szkła.

Krok 4: Możesz wrzucić dodatki, kwiaty, muszelki, koraliki, suszone owoce. Jeżeli chcesz mieć wielobarwną świecę, przygotuj kilka rodzajów parafiny. Pamiętając tylko, by poprzednia warstwa zastygła.

Krok 5: Odstaw świecę do wystygnięcia. Następnie przytnij knot.


W naszym sklepie znajdziesz zestawy:

Truffle and Caramel, Lavender and Camomile, Grapefruit and Papaya, Blackberry and Orchid

Pozostałe wpisy

Zimowe zapachy do twojego domu

Gdy za oknem ujemne temperatury, pragniemy otulić się ciepłym kocem i usiąść wygodnie w fotelu z kubkiem gorącej herbaty. Warto zadbać wtedy o odpowiednią atmosferę w swoim domu. Przytulny klimat we wnętrzu to m.in. zasługa świec.

Czytaj dalej

Black Week

Czekasz na Black Week w Admicie? Już niedługo rusza Black Week – przygotuj się na najgorętsze okazje! Mnóstwo okazji, promocje, przeceny i szaleństwo cenowe. Największe święto zakupów – Black Friday, czyli Czarny Piątek – już w następnym

Czytaj dalej

Ekologiczne wkłady Eco Lumens

Znicze długopalące z wkładem olejowym Nie bez przyczyny wypełnienia olejowe najlepiej sprzedają się właśnie jesienią oraz zimą. Popularność zawdzięczają temu, że spośród wszystkich dostępnych wkładów palą się zdecydowanie najdłużej. Specjalnie dobrany skład komponentów sprawia, że

Czytaj dalej

Tradycja palenia zniczy

Dlaczego palimy znicze? Odwiedzanie grobów zmarłych, przynoszenie im kwiatów, zniczy, to dowód naszej pamięci o tych, którzy odeszli. Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego palimy znicze? Dlaczego to właśnie ogień niesiemy naszym zmarłym? Zapalanie ognia w miejscach pochówku

Czytaj dalej

Jak zrobić świece zapachową?

Ozdobne świeczki zapachowe dopełniają nasze wnętrza, a swoim blaskiem tworzą intymną atmosferę w jesienne wieczory. Mamy do wyboru kupno gotowych produktów lub samodzielne wykonanie świec od podstaw. Candle DIY set to elegancki zestaw do tworzenia świec.

Czytaj dalej

Knot – ważna rzecz w świeczce

Knot to jeden z najbardziej niedocenianych elementów świecy. A to on przecież płonie i jego jakość i parametry mają ogromny wpływ na użytkowanie świecy. Dla niewtajemniczonych – knot to ten sznurek lub deseczka w środku

Czytaj dalej