Ekologiczne wkłady Eco Lumens

Znicze długopalące z wkładem olejowym

Nie bez przyczyny wypełnienia olejowe najlepiej sprzedają się właśnie jesienią oraz zimą. Popularność zawdzięczają temu, że spośród wszystkich dostępnych wkładów palą się zdecydowanie najdłużej. Specjalnie dobrany skład komponentów sprawia, że płomień nie gaśnie przez wiele godzin i znika dopiero, gdy całe wypełnienie zostanie zużyte.

Co wyróżnia serię Eco flame LUMENS?

Wkłady do zniczy posiadają oryginalne tuby, w znacznej części, bądź w 100% wyprodukowane z tworzywa pochodzącego z recyklingu. Specjalny kształt sprawia że się nie odkształca pod wpływem temperatury spalania.

Seria Eco Flame charakteryzuje się najwyższą jakością mieszanek olejowych wykorzystywanych do produkcji wkładów. Specjalnie opracowany by zapewnić maksymalny czas palenia w każdych warunkach. Nadaje się do palenia w lecie i zimie. To odpowiedni wybór dla osób, które cenią rozwiązania ekonomiczne i długotrwałe. W zależności od rozmiaru płomień może palić się od kilku godzin do nawet siedmiu dni bez przerwy. Wystarczy zapalić i już – płomień będzie oświetlał nagrobek nawet do tygodnia.

Estetyczne, bezpieczne, trwałe

Dodatkową zaletą wysokiej jakości wkładów jest fakt, że nie doprowadzają do zadymienia oraz okopcenia szkła od środka. Dzięki temu znicz bądź lampion zawsze prezentuje się estetycznie. Długie palenie to gwarancja pewności, że płomień nie zgaśnie przez wiele dni, upamiętniając bliską osobę dokładnie tak długo, jak chcemy.

Wszystko to gwarantuje powstanie produktu o jakości PREMIUM, który z dumą możemy oferować naszym klientom nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Pozostałe wpisy

Zimowe zapachy do twojego domu

Gdy za oknem ujemne temperatury, pragniemy otulić się ciepłym kocem i usiąść wygodnie w fotelu z kubkiem gorącej herbaty. Warto zadbać wtedy o odpowiednią atmosferę w swoim domu. Przytulny klimat we wnętrzu to m.in. zasługa świec.

Czytaj dalej

Black Week

Czekasz na Black Week w Admicie? Już niedługo rusza Black Week – przygotuj się na najgorętsze okazje! Mnóstwo okazji, promocje, przeceny i szaleństwo cenowe. Największe święto zakupów – Black Friday, czyli Czarny Piątek – już w następnym

Czytaj dalej

Ekologiczne wkłady Eco Lumens

Znicze długopalące z wkładem olejowym Nie bez przyczyny wypełnienia olejowe najlepiej sprzedają się właśnie jesienią oraz zimą. Popularność zawdzięczają temu, że spośród wszystkich dostępnych wkładów palą się zdecydowanie najdłużej. Specjalnie dobrany skład komponentów sprawia, że

Czytaj dalej

Tradycja palenia zniczy

Dlaczego palimy znicze? Odwiedzanie grobów zmarłych, przynoszenie im kwiatów, zniczy, to dowód naszej pamięci o tych, którzy odeszli. Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego palimy znicze? Dlaczego to właśnie ogień niesiemy naszym zmarłym? Zapalanie ognia w miejscach pochówku

Czytaj dalej

Jak zrobić świece zapachową?

Ozdobne świeczki zapachowe dopełniają nasze wnętrza, a swoim blaskiem tworzą intymną atmosferę w jesienne wieczory. Mamy do wyboru kupno gotowych produktów lub samodzielne wykonanie świec od podstaw. Candle DIY set to elegancki zestaw do tworzenia świec.

Czytaj dalej

Knot – ważna rzecz w świeczce

Knot to jeden z najbardziej niedocenianych elementów świecy. A to on przecież płonie i jego jakość i parametry mają ogromny wpływ na użytkowanie świecy. Dla niewtajemniczonych – knot to ten sznurek lub deseczka w środku

Czytaj dalej